Xbox Game Studios yeni istatistiklerini paylaştı

Microsoft, Şubat 2019 tarihinde tekrar markalaşan Xbox Game Studios hakkında etkileyici istatistikler paylaştı. Tüm birinci elden yapılan oyunların ortak yapımcısı olan Xbox Game Studios muhteşem bir yıl geçiriyor.

Xbox oyun pazarlama direktörü  GM Aaron Greenberg “1.16 milyon saat ile güncel olarak Xbox Game Studios oyunlarının toplam oynanma süresidir. açıklamalarında bulundu.

Xbox Game Studios

Bu ciddi anlamda muazzam ve oldukça fazla oyun süreleri anlamına geliyor. Yapılan açıklama Sea of ​​Thieves‘in bugüne kadar 15 milyon oyuncuyu geçtiğinden de bahsediyor. Bu rakam yıl başında 10 milyondan fazlaydı. Obsidian‘ın bir Xbox stüdyosu olarak ilk oyunu Grounded şimdiden 1 milyon oyuncu sayısını geçmiş durumda.

Greenberg, Xbox Series X ve S oyunları için oynanış süreleri için yeniden açıklamada bulunabileceğini açıkladı. Ancak tam olarak görmeye hazır olduğumuz şey hakkında daha fazla bilgi belirtilmedi.

Greenberg, “Xbox Series X/S’in bu ayın sonlarında piyasaya sürülmesi için tamamen optimize edilen her oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.” bilgisini verdi. “Bu oyunlardan daha fazla oyun göstereceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.” gibi iddialı sözlerde dile getirdi.

“Büyüyen Xbox Game Studios ekibimiz, Bethesda’daki yeni ortaklığımızın sunduğu yüksek kaliteli içeriklerin yoğun akışı ve geliştirilmekte olan birçok habersiz oyun sırada sizleri bekliyor. Xbox oyuncuları için gelecek hiç bu kadar parlak olmamıştı!” 

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR