Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye’de ön satışta

Hızlı ve gerçekçi oyun deneyimleri sunan Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye’de ve Xbox’un resmi sitesi dahil çoğu alışveriş sitesinde ön satışta!

Aylar önce şık ve minimalist tasarımı ve oyun performansı ile hepimizi heyecanlandıran bir etkinlikle tanıtılan Xbox Series X ve Xbox Series S, bugün itibariyle ön siparişlere açıldı. Dudak uçuklatan fiyatlar ile tanıtılan bu 2 yeni model, çoğumuzun tahmin ettiği uçuk rakamlar ile ülkemize giriş yaptı.

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye'de

4K oyun performansı

Konsol oyuncularını en çok heyecanlandıran özellik ise 4K oyun deneyimi oldu. Bununla birlikte saniyede 120 Hz ile birleşince doyamayacağımız bir oyun performansı bizi bekliyor.

Yeni Xbox Series X ve Series S lansmanında konsollar ile birlikte oldukça fazla oyun da duyurulmuştu. Çoğu yeni oyun, yeniden Xbox Series X ve S için remake olan oyunlar ile birlikte eşsiz bir oyun deneyimi sunan yeni seri, aşağıdaki fiyatlara resmi sitede ön siparişte.

  • Xbox Series X: 9300 Türk Lirası
  • Xbox Series S: 5400 Türk Lirası
Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye'de

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye’de 10 Kasım’da satışa sunulacak

Yeni seri için belirlenen satış tarihi ise 10 Kasım 2020. Şu an ise Vatan, MediaMarkt ve Teknosa gibi alışveriş sitelerinde ön siparişe yukarıda verdiğimiz fiyatlardan açık durumda. Ne kadar ortalama olarak beklediğimiz bir fiyat aralığı olsa dahi, yeni konsolların fiyatları oldukça pahalı.

Yeni Xbox Series X ve Xbox Series S hakkındaki detaylar bu kadardı. Daha fazla konsol haberleri ve oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR