Xiaomi MIUI 12 Güncellemesi Çıkışını Gerçekleştiriyor

Xiaomi MIUI 12 güncellemesi çıkışnı gerçekleştiriyor. Uzunca süredir beklenen yazılım yükseltmesi sonunda cihazlara yüklenebilecek.

Firma, kullanıcılarının uzun bir süredir iple çektiği yazılım artık tam olarak gelmenin eşiğinde. Firmanın duyurduğu habere göre, yarından itibaren Xiaomi Redmi akıllı telefonlarına tam sürüm olarak ilgili yükseltme aşamalı olarak gelecek. Firma yükseltmenin ilk aşamasının sonuna geliyor, Redmi K20 ve Redmi K20 Pro OS yazılım değişimlerini çoktan aldı. K30 4G ve K30 5G’yi de içeren sayılı birkaç Redmi K30 cihazı da bunların arasında yer aldı.

Xiaomi MIUI 12 güncelleme çık

Xiaomi MIUI 12 Güncellemesi Çıkış Yapıyor

Şirket henüz hangi cihazlara yükseltme geleceğine kesin olarak karar vermedi ancak Redmi K30 4G, Redmi K30 5G, Redmi K30 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition ve Redmi K20 Pro Çin versiyonlarına ilgili güncellemeyi getirmiş durumda. Yaklaşık 20 telefonun MIUI 12 kararlı sürümüne ikinci aşamada (dalgada) yükseltilmesi bekleniliyor. Bunların arasında Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro ve Redmi Note 8 Pro gibi birçok cihaz bulunuyor.

Xiaomi MIUI 12 güncelleme çık

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR