Yakın Zamanda LG Yeni Telefon Sızıntısı Yaşadı

Yakın zamanda LG yeni telefon sızıntısı gerçekleşti. Firmanın orga segment telefonu Google Play Console üzerinden görüntülendi. Genel olarak orta seviye cihazlar üreten firma, Huawei ve Samsung kadar ünlü olmasa da; Amerika’ya ürettiklerini ucuz fiyata satmaya devam ediyor.

Bu gizli ilerleyiş ileride büyük seslerin habercisi olabilir. İlgili firmayı listenin ilk üç sırasında görmemek hiçbir zaman görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Bu gibi geri dönüşlere oldukça aşinayız. Amerika’da tonlarca K serisi modelleri bulunan firma, bunun üzerine bir yenisini daha ekliyor. Google Play Console’da görüntülenen modelin LG K31 olacağı belirlendi.

LG Yeni Telefon Sızıntı

LG Yeni Telefon Sızıntısı Kullanıcılara Bilgi Verdi

Cihaz MediaTek Helio P22 işlemciden gücünü alırken, ekranın çözünürlüğü 720×1520 olacak. Ek olarak, 2 GB Ram’e sahip olan cihaz Android 10 sürümünü içinde barındıracak. MediaTek Chipset’i bulundurduğu gerekçesiyle cihazın Amerika’da tanıtılması uzak bir ihtimal ama imkansız değil. Şu anlık ele geçen bilgiler maalesef ki bu kadarıyla sınırlı. Elde edilen bilgilere göre, söz konusu alet pek orta segmente ait özellikler taşımıyor. Büyük ihtimalle alt segment olacağa benziyor. İlerleyen günlerde telefon hakkında daha fazla haber gelecektir. Lütfen takipte kalın.

LG Yeni Telefon Sızıntı

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR