Yeni Amazon MMO Oyunu New World Ertelendi

Önümüzdeki ay çıkması planlanmış olan Amazon MMO oyunu New World ertelendi. Sebepse yapımın daha fazla gelişmeye ihtiyaç duyması.

MMO severlerin merakla takip ettiği New World, yapımı test edenler tarafından alınan geri dönüş nedeniyle 2021 yılının bahar ayına ertelendi. Bu kararın amacının özellikle yapımın orta ve geç safhalarına yeni oynanış mekanikleri ekleyip içeriği tüketen kişiyi sıkmamak olduğu belirtildi. Bunun dışında yapımın betası için kaydolanlar, yapıma ön sipariş verenler ve yapımın alpha testlerine katılanlar önceden planlanan çıkış tarihi olan 25 Ağustos’ta eserin şu anki halini kısa bir süre için deneme fırsatı bulacak.

Amazon MMO Oyunu New World Ertele

Amazon MMO Oyunu New World Ertelemesi

Firma, geçtiğimiz yıllarda oyun sektörüne girmeye karar vermişti. Ancak özellikle yapımlarını pazarlama konusunda sıkıntı çeken firma, ne istediği kaliteye ne de arzuladığı başarıya ulaşabilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan firmanın bir başka eseri Crucible, özellikle kötü eleştiriler sonucu yapıma erişimi kapatılmış ve çıkış yapmış olan yapım yeniden kapalı beta safhasına döndürülmüştü.

Amazon MMO Oyunu New World Ertele

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR