Yeni Audi Q3 ve Sportback Açıklandı, Yakında Yollarda

Yeni model Audi Q3 ve Sportback açıkladı. Firma, yeni modelini yaptığı güncellemeler ve özel bir seri ile piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Alman otomobil markası Audi, 2021 model yeni Q3 ve Sportback modeli için adeta gün sayıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen model ile arasındaki en büyük fark ise, şüphesiz güncellenmiş tasarım değişimi ve yeni piyasaya sürülecek özel serisi olacak.

Audi Q3 ve Sportback Açık

Audi Q3 ve Sportback Açıklandı: Fiyatı ve Detayları

Piyasaya sürülmesi an meselesi olan araç hakkında şirket bazı sorunları da gidermiş oldu. Fiyatı hakkında bir çok söylenti dolaşmasına rağmen resmi açıklama geldi. Yılın 3. çeyreği için araç, 35,600 euro ve Sportback modeli için de 38,800 euro fiyat bareminde olacağı açıklandı. Dört baskıdan oluşan Q3 özel serisi ilk olarak İtalya’da alıcı önüne çıkarıldı. Fiyatı ise 64,655 euro olarak belirlendi. Kaputunun altında 190 HP’lik 2.0 TDI bir motor bulunuyor. Güncellenmiş yeni modelde bazı değişenler; renkli camlar, optik matrix led, plus ve konfor kokpit seçeneklerini kullanıcılarının seçimine bırakacak.

Audi Q3 ve Sportback Açık

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR