Yeni Call Of Duty’nin Açık Betası Başlıyor

Call Of Duty'nin Açık Betası Başlıyor

Son dönemin en çok beklenen oyunlarından olan gerek fiyatı gerek ismi gerekse senaryosu ile adından duyurulduğu andan itibaren söz ettiren Call Of Duty Black Ops Cold War yavaş yavaş geliyor. Call Of Duty’nin açık betası başlıyor!

Call Of Duty serisi uzun zamandır oyuncuların istediği gibi gitmeyen bir seriydi, oyuncuların diyorum çünkü uzun zamandır Call Of Duty‘yi Call Of Duty yapan hikaye kısmındaki senaryolar istenildiği gibi değildi. Bazen bırak istenilir gibi olmayı, olmayan bir hikaye kısmı bile yapıyorlardı. Bunun üzerine ise yıllardır üstüne koyarak ilerleyen Battlefield‘ın tek eksiği olan senaryo kısmından bir farkı kalmıyor böylelikle oynayış ve grafik olarak önde olan dönemin hakimi oluyor. Piyasanın birkaç yıldır hakimi tabi olarak Battlefield oluyor ancak Call Of Duty Modern Warfare rebootu ile bu durum biraz değişti, oyuncuların yıllardır beklediği seriden bir haber geldi ve Call Of Duty yavaş yavaş özüne dönmeye başladı.

Call Of Duty'nin Açık Betası Başlıyor

Call Of Duty oyuncularına hangi Call Of Duty’yi seviyorsunuz diye bir soru sorarsak bir kısım İnfinity Award yapımcılığındaki efsane Modern Warfare derler bir kısmı ise Treyarch yapımındaki Black Ops serisi. Reboot edilen Modern Warfare ile birlikte bu sene ise diğer tarafta olan Black Ops oyuncuları için bir oyun geliyor .

Call Of Duty'nin Açık Betası Başlıyor

İlk duyurulduğu andan itibaren odak noktası olan Black Ops Cold War gerek senaryosu gerek fiyatlarıyla sürekli konuşulan bir oyun oldu ve devam edecek gibi. Senaryo ilk duyurulduğu günden itibaren oyuncuları heyecanlandırdı, özellikle de biz Türk oyunculara heyecanın doruğunu yaşatacak gibi. İlk duyuruda gözüken ve heyecanladıran bir gelişme olan Trabzon Havalimanı görevi ilginç ve eğlenceli bir bölüm olacak gibi gözüküyor. Önümüzdeki günlerde açık betası ile sizlerle. Özlenen senaryo, özlenen karakterler ve özlenen zombi moduyla.

Call Of Duty'nin Açık Betası Başlıyor

İlk beta testlerini 8-9 Ekim’de Playstation 4 için ön siparişle oyunu satın alanlara geliyor, Ekim 10 ve 12’de ise Playstation 4 için geliyor. Diğer platformlara ise önümüzdeki hafta yani Xbox Plus için 15-16 Ekim tüm platformlarda ise 17-19 Ekim’de tamamen erişebilir olacak. Ayrıca Treyarch kendi resmi Twitter hesabından birkaç açık beta keyi paylaştı.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.