Yeni Diablo 4 Detayları Ortaya Çıktı

Diablo 4 detayları ortaya çıktı. Paylaşılan yeni bilgiler ile oyunun açık dünyası, multiplayeri ve hikaye anlatımı hakkında daha iyi fikir sahibi olduk.

NPC’ler ile basit diyaloglara girildiği zaman kamera o bölgeye doğru yaklaşacak ve tabi bu izometrik oynanış hissi korunacak şekilde yapılacak. Daha kompleks diyaloglarda ise aynı kamera yaklaşımı uygulanacak ancak bunun yanında el yapımı hareketler ve animasyonlar kullanılacak. Senaryoda önemli bir ana gelindiği zaman ise gerçek zamanlı ara sahneler gösterilecek.

Diablo 4 Detaylar

Diablo 4 Detayları Yavaş Yavaş Ortaya Çıktı

Önemli hikaye sınırları aşıldıktan sonra bazı şehirler bir nevi üs görevi görecek ve o bölgelerde oyuncular ile karşılaşabileceğiz. Yollarda gezerken ya da bir dünya etkinliğinin gerçekleştiği bölgelere gidersek de oyuncular karşımıza çıkabilecekler. Bir partiye katılmak bir zorunluluk olmayacak. Tek başınıza dolaşabilir, oyunculara yardımda bulunabilirsiniz. Bir partiye girmek istediğinizde ise yeni araçlar ile parti bulmak kolaylaşacak. Açık dünya ile ilgili bilgiler de paylaşıldı fakat bunlar henüz uygulamaya geçmemiş fikirler. Oynanış testleri sırasında bu fikirler beğenilirse bunlar da oyuna eklenebilir.

Diablo 4 Detaylar

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR