Yeni Elektrikli BMW iX3 Modeli Tanıtıma Hazırlanıyor

Elektrikli BMW iX3 tanıtıma hazırlanıyor. Otomobil sektöründe söz sahibi olan firma yeni crossover’ını 14 Temmuz’da tanıtacak.

Alman Otomobil firması 14 Temmuzda resmen tanıtacağı yeni iX3 modeli için artık gün sayıyor. Firma, piyasaya süreceği model ile elektrikli crossover sınıfında adeta yeni bir rekabet oluşturmayı amaçlıyor. Tüm dünyayı etskisi altına alan pandemiden dolayı firma, yeni aracını internet üzerinden oluşturacağı bir etkinlik ile tanıtacağını duyurdu.

Elektrikli BMW iX3

İşte Yeni Elektrikli BMW iX3’ün Özellikleri

Firma, yayınladığı detaylar ile yeni modelinde klasik bir SUV gücünü aratmayacağa benziyor. Geleneksel X3 modelinden aşina olduğumuz farlar, kapalı ızgara ve sıfır emisyon yeni model için belirleyici nitelikte olacak. Aracın prototipi her ne kadar kamufle edilsede firma, yayınladığı görseller ile kullanıcılarını 14 Temmuz tanıtım tarihine hazırlıyor. 280 HP motor gücüne sahip olan model, 74 kWh aküler ile birlikte 440 km’ye kadar sürüş keyfi yaşatmayı hedefliyor. Şimdilik açıkladığı detaylar ile otomobil tutkunlarını heyecanlandıran firma, toplamda X3 modelinin beşinci neslini tanıtmış olacak.

Elektrikli BMW iX3

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR