Yeni Gerilim Borderland Filmi Hakkında Detaylar

Yeni ve gerilim türünde olacak olan Borderland filmi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. John Boyega, Felicity Jones, Jodie Turner-Smith ve Jack Reynor gerilim filmi Boderland için hazırlar. Gelin film hakkında bildiklerimize hep birlikte göz atalım.

John Boyega (Star Wars), Jodie-Turner Smith (Queen & Slim), Felicity Jones (Her Şeyin Teorisi) ve Jack Reynor (Midsommar); Guard Brothers tarafından yönetmenliği yapılacak gerilim filmi Borderland’de yer alacak.

Borderland Filmi

Borderland Filmi Konusu

Borderland, karısının özel hava kuvvetleri çavuşu tarafından vurulmasına şahit olan İrlandalı bir yarı askerin öç almayı görev edinmesini konu alıyor.

Ronan Bennett ve Guard Brothers tarafından yazılan senaryo Steven S. Moysey’nin “The Road to Balcombe Street” kitabından ilham alınmış. Chris Coen, Rebecca Brown, Rocket Science ve Piecrust yapımcılık tarafından çekilecek filmde Jones yardımcı yapımcılığı üstlenecek.

Borderland 2021’nin başlarında İngiltere’de çekilecek. Rocket Science finanse edecek ve uluslararası satışlarla ilgilenecek.

Borderland Filmi

Guard Brothers senaryonun böyle kaliteli bir kadro tarafından canlandırılacağı için mutlu olduğunu söyledi. Thomas ve Charles Guard’ın 2009’daki çıkış filmi ‘The Uninvited’ kardeşlere dünya çapında 50 milyon dolar kazandırmıştı.

Ayrıca Borderland oyuncusu Boyega, George Floyd’un öldürülmesine karşı yapılan yürüşte ‘Black Lives Matter’ hareketine destek verdi.

Yeni Gerilim Borderland Filmi Hakkında Detaylar adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR