Yeni Nesil Oyunları İçin Naughty Dog İş İlanı Açtı

Özellikle Playstation tarafında geliştirdikleri Last of Us ve Uncharted gibi oyun serileri ile tanınan Naughty Dog iş ilanları oluşturdu.

Firma, Last of Us Part 2’nun çıkışının ardından kendi siteleri üzerinden yeni ilanlar yayınladı. Özellikle iş ilanlarındaki “tek oyunculu”, “yeni nesil grafikler” ve “gelecek projeler için ilgi çekici oynanış” gibi kavramlar dikkat çekiyor. Uygun pozisyonları ise: Bölüm/Çevre Dizaynı, Yakın Dövüş/Oynanış animatörü ve oyunları geliştirirken kullanmak için bir araç programlamacısı.

Naughty Dog İş İlanı

Naughty Dog İş İlanı Yeni Oyun İçin

Her ne kadar firmanın yeni nesil için oyun geliştiriyor olduğu bilinse de, bu oyunun ne olduğu konusunda net bir bilgi yok. Last of Us Part 2 ile birlikte çıkması planlanan çok oyunculu “Factions” modu, daha sonra ana oyundan ayrı olarak piyasaya sürülecek. Şu an firma çalışanları bu moda odaklanmış olabilir. Onun dışında geçtiğimiz günlerde firma, Last of Us Part 2 için herhangi bir DLC ya da ek içerik planları olmadığını da açıklamıştı. Last of Us Part 2’nin çıkışından uzun süre geçmediği için, Naughty Dog’un yeni oyununu bir süre daha göremeyeceğiz gibi gözüküyor.

Naughty Dog İş İlanı

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR