Yeni The Last of Us Part 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Dün geliştirici firma Naughty Dog yeni bir The Last of Us Part 2 Oynanış videosu yayınladı, üstelik video geliştirici ekibin kişinin yorumlarını da içeriyor. Hikayesi sızıntısı skandalından sonra gündeme gelen The Last of us Part 2 için geri sayım sürüyor, oyun çıkış tarihine yaklaştıkça yeni bilgiler ve duyular da gelmeye devam ediyor. Geçenlerde Sony’nin The Last of Us Part 2 için özel bir Playstation 4 Pro pakedi hazırladığından sizlere bahsetmiştik. The Last of Us Part 2, bütün yaşadığı skandallara rağmen, birçok dijital mağazada ön sipariş rekorları kırmış durumda. Belli ki oyuncular sızıntılara rağmen oyundan hala ümitliler.

the last of us part 2 oynanış videosu

The Last of Us Part 2 Oynanış Videosu Ne İçeriyor?

Söz konusu video, Ellie’nin önceki oyunlardan tanıdığımız Dina ile beraber ilerleyişiyle başlıyor. Oynanış videosu üzerine konuşan oyun yapımcıları, oyun içerisinde vermek istedikleri atmosferden ve oyuncuları nelerin beklediğinden bahsediyorlar. Oynanış videosunda bizim en çok dikkatimizi çeken şey, oyunun dinamik kamera yapısı ve shooter mekanikleri oldu. Daha çok bir sinema filmini andıran oyun belli ki gerçekçiliğe yoğunlaşmış durumda. Yapımcılar, Ellie’nin oyun içerisinde craft mekaniklerine de erişebileceğini söylediler. Ayrıca Ellie’nin Joel’e göre daha küçük bir yapıda olduğunu söyleyen yapımcılar, bu durumun tamamen farklı bir oynanış ortaya çıkartacağına dikkat çektiler.

Biz, The Last of Us Part 2 oynanış videosuna göre, oyunun gerçekten çok iyi durduğunu düşünüyor ve heyecanla çıkışını bekliyoruz. The Last of Us Part 2, 19 Haziran 2020 tarihinde Türkçe dil seçeneğiyle beraber bütün dünyada aynı anda çıkışını yapacak.