Yeni Valorant Sinematik Videosu Yayınlandı

valorant sinematik

Valorant an itibariyle tam sürüme geçmiş durumda. Riot Games, oyunun tam sürümünü yayınladıkları yeni valorant sinematik videosuyla taçlandırdı.

Riot Games’in popüler oyunu bugün tam sürüme geçişini yaptı. Artık oyuncular, saatlerce Twitch yayınları izleyerek beta anahtarı düşürmeye uğraşmayacaklar. Popüler oyun, hemen hemen her oyuncu kesimi tarafından oldukça beğenildi ve takdir topladı. Oyun Riot Games tarafından güncellenmeye ve geliştirilmeye devam ediyor, hatırlarsanız yeni çıkacak karakter olan Reyna’dan da sizlere bahsetmiştik.

Valorant Sinematik Videosu Oyunla Alakalı Detaylar Veriyor

İlgili sinematik gerçekten de Valorant oyuncuları arasında büyük hype yarattı, sinematikte Phoenix ile Jett’in birebir kapışmasına şahit oluyoruz. Phoenix tam Jett’i alt ettiğini düşünürken Jett ani bir atakla onu nakavt ediyor ve Phoenix’in peşinde olduğu Spike’yi ele geçiriyor. Phoenix, uyandığında, Spike’nin çoktan patlatıldığına şahit oluyor ve böylece bizler de oyunun yeni haritasının göğe yükseldiğini görüyoruz.

Biz Riot’un yeni shooter oyunundan çok umutluyuz. Oyunu sık sık oynadığımızı da belirtelim. Bakalım oyunun gidişatı nasıl olacak ve halihazırda kazandığı popüleriteyi daha da arttırabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

valorant sinematik

Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalmayı unutmayın!