Yeni Volkswagen Tiguan 2020 Ortaya Çıktı

Volkswagen Tiguan 2020 ortaya çıktı. Firma; benzinli, dizel ve hybrid opsiyonlu aracını Ekim ayında piyasaya süreceğini açıkladı.

Ülkemiz ve dünyada önemli bir pazara sahip olan Alman otomobil firması Volkswagen, yeni Tiguan’nın ekim ayında bayiliklerde olacağını açıkladı. Volkswagen, yeni aracında üç farklı opsiyona yer vererek firmalar arası rekabetin içinde olmayı hedefliyor.

Volkswagen Tiguan 2020

Volkswagen Tiguan 2020 Fiyatı ve Detayları

Benzinli, Dizel ve Hybrid olarak farklı modeller açıklayan firma, yeni modelin fiyat baremini de açıkladı.Şirket, detaylarına fazla değinilmeden araçların 31,500 euro’dan başlacağının altını çizdi. Sunulan ilk motorlar, turbo dizel 1.5 TDI ve 130 HP veya 150 HP’li versiyonlarda turbo dizel 2.0 TDI, 122 veya 150 HP’de, 6 vitesli düz şanzıman veya robotize çift kavramalı DSG 7 motorları kullanılıcak. Bunun yanı sıra tasarımsal bir kaç dokunuş ile gelecek Tiguan’da alaşımlı jantlar, led farlar, otomatik klima, ön ve arka mesafe sensörleri, karatılı arka camlar ve yeni 6.5 inç multimedia sistemi her model için sabit olacak. Ekstra olarak 1000 Euro ödeyen kullanıcılar Tech paketi adı verilen bir pakete sahip olabilir.Tech paketi içeriğinde ise, krom süslemeler ve 8 inç boyutunda ki multimedya sistemi farklı bir opsiyon olacak.

Volkswagen Tiguan 2020

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR