Yeni Windows 10 Güncellemesi Sorunlarla Geldi

windows 10 güncelleme

Microsoft’un Mayıs 2020’de yayınladığı versiyon 2004 kod adlı yeni Windows 10 güncellemesi birçok soruna yol açtı. Microsoft, sorunları kabul etmiş durumda.

Microsoft, Mayıs 2020 tarihinde versiyon 2004 adlı yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemenin kullanıcılarda bir takım yazılımsal sorunlara yol açtığı Reddit gibi forumlarda dile getiliyor. Daha önce hiç olmadığı kadar sorunla gelen bu güncelleme, ilgili donanım ve yazılım forumlarını hala meşgul etmekte. Microsoft, yayınladıkları yazıyla beraber bu sorunların varlığını kabul etmiş durumda.

windows 10 güncelleme

Yeni Windows 10 Güncellemesinde Sorunlar Giderilecek

Normalde her yazılım güncellemesiyle beraber ortaya sorunlar çıkabilir, bu sorunlar bir sonraki güncellemeyle kapatılır ve bu döngü devam eder. Ancak, normalden çok daha fazla yazılımsal açıkla beraber gelen versiyon 2004 güncellemesi, hem Microsoft hem de Windows 10 kullanıcılarının başını oldukça ağrıtıyor. Microsoft, böyle büyük çaplı bir krizi daha önce Kasım 2019 güncellemesinde de yaşamıştı. Bakalım ortaya çıkan sorunları ne kadar kısa sürede çözecekler, gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Otağ‘ı takipte kalın.

windows 10 güncelleme