YouTube Kids artık Apple TV için kullanılabilir

YouTube Kids

Google’ın çocuklara yönelik video akış hizmeti olan YouTube Kids, artık Apple TV  kutularında görüntülenebilir. Uygulama artık İngiltere, ABD ve çoğu ülkede App Store’dan kolaylıkla indirilebilir. Özelliği google girişi olmadan da kullanabileceğinizi söyleyelim.

YouTube Kids için önemli bir satış noktası, görüntüleme sınırlarını, yaşa dayalı içerik kısıtlamalarını ve diğer sınırları ayarlamak için kullanılabilen ebeveyn denetimleridir. Mevcut ebeveyn kontrollerini Apple TV’ye aktarmak için hesabınızda oturum açabilirsiniz ve Google, ayarlarınızı tablet veya telefon uygulamasından değiştirebileceğinizi söylüyor. Kids, ebeveynler tarafından onaylanan veya açık bırakılan belirli videolarla ve kanallarla sınırlandırılarak, çocukların makine ve insan tarafından oluşturulan kataloğun sınırları dahilinde herhangi bir şeyi aramasına olanak tanır.

YouTube Kids

2015 yılında başlatılan YouTube Kids, çocukların YouTube içeriğine göz atması ve izlemesi için daha güvenli bir ortamdır. Ebeveyn kontrollü olması ve artık Apple TV aracılığıyla kullanılabilmesi, Apple TV kullanıcıları için iyi bir fırsat diyebiliriz.

Diğer Otağ içeriklerine göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!