Zack Snyder Darkseid’i Resmen Doğruladı

zack snyder darkseid

Zack Snyder Darkseid’in yeni Justice League’de bulunacağını paylaştığı Twitter görseli ile resmen doğruladı. Bu durum, DC fanlarını oldukça heyecanlandırdı

Sizlere daha önce Zack Snyder’in ilk Justice League prodüksiyonunda Darkseid’i göstermeyi planladığını söylemiştik. Görünüşe göre planından vazgeçmeyen ünlü yönetmen, Zack Snyder’s Justice League’de de izleyicilere Darkseid’i gösterecek.

zack snyder darkseid
Zack Snyder görseli düşük kalitede paylaştığı için bu şekilde.

Zack Snyder Darkseid’i Neden Göstermek İstiyor? – Darkseid Kimdir?

Darkseid, Marvel’in ünlü başkötüsü Thanos’a ilham vermiş olan, DC Comics’in gelmiş geçmiş en büyük ve en bilinir kötü karkateridir. Darkseid o kadar güçlüdür ki -DC evreni içerisinde- dünyaları fetheder, Omega silahıyla katliamlar yaratır ve galaksiye korku salar. Birçok DC çizgi romanında Justice League ekibinin Darkseid’e karşı olan mücadelesini görürüz, bu bağlamda çizgi roman tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kurgulanmış kötü karakterini filmde de göstermek isteyen Zack Snyder, açıkça ikinci Justice League filmi için Darkseid karakterini hazırlamayı amaçlamış.

zack snyder

Bakalım gerçekten Zack Snyder’in kafasındaki gibi bir ikinci Justice League gelecek mi ve Darkseid’e karşı Adalet Birliği’nin savaşını görebilecek miyiz, hep birlikte göreceğiz. Daha fazla haber için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden de takipte kalın!