Zack Snyder, Robin’in Nasıl Öldüğünü Anlatıyor 

Batman v Superman: Dawn of Justice’de Zack Snyder, Dick Grayson yani Robin’in nasıl öldüğünü ayrıntılarıyla anlatıyor.

Robin’in İntikamı Alındı

Dick Grayson, Batman V Superman: Dawn of Justice’dan önce ölen karakter ve Zack Snyder’ın DC Genişletilmiş Evren planında nasıl olduğu hakkında bilinen bir şey. Batman v Superman’deki hayranların takıntılı olduğu tüm anlar arasında, ilgili karakterin ölümü de yer alıyor.

İlgili karakterin olayı 1988’de imzalanan bir olaydı ve ikinci yardımcı olan Jason Todd’un büyük bir anısı vardı. Jason’ın öldürülmesi (ve sonra Red Hood olarak geri dönmesi) nedeniyle, birçok taraftar, Warner’ın Bros. ile birlikte Jason’ın ölen ilgili karakter olduğunu söyleyerek, ünlü yönetmenin hikayesinde ölen ilgili karakter olduğunu varsaydı. Batman v Superman’in sinemalarda büyük yankı uyandırmasından bu yana geçen yıllarda ünlü yönetmen, Jason’ın ölen kişi olmadığını, yarasa karakterinin orijinal yardımcısı Dick Grayson olduğunu doğruladı.

Zack Snyder, Robin’in Nasıl Öldüğünü Anlattı

zack snyder robin'in nasıl öldüğü

Bir kayıp hala Batman’i rahatsız ediyor ve filmler Dick’in olayına odaklanmamış olsa da, nasıl öldüğü hakkında iyi bir bilgi bulunuyor. Dick Grayson’ın DC’deki hasarı hakkında en net ayrıntı Joker’in eline geçtiğidir. Ünlü yönetmen geçmiş röportajlarda Dick’in Batman v Superman’dan yaklaşık on yıl önce öldüğüne inandığını ve bu da DCEU zaman çizelgesinde şu an için bir bağlam eklemeye yardımcı olduğunu açıkladı.

Zack Snyder Robin’in nasıl öldüğünü anlatıyor, aynı zamanda ilgili karakterin ölümü sırasında Joker’i genç olarak bile tanımladı, bu yüzden Joker ve ezeli düşmanı kariyerinde erken gelebilirdi. Snyder, yarasanın kariyerinin erken safhalarında Joker’in Robin cinayetine değinmek istemişti. Film evreninde Joker, ezeli düşmanını ölümden sorumlu tutuyor.

Robin’in Ölümü

zack snyder robin'in nasıl öldüğü

İlgili karakterin ölümünden sonra, kaybın Batman üzerinde muazzam bir etkisi oldu. Dick’in ölümü, yarasa adamı ilk önce daha karanlık bir yola indiren şeydi ve Kara Şövalye izleyicilerinin Batman v Superman’da tanıştığı versiyonla sonuçlandı. Yine de filmden önce Bruce Wayne, sürekli olarak başarısızlığını hatırlatmak ve tekrar olmasına izin vermemesi için ilgili karakterin takımını Batcave’ye dahil etti. Bruce, ilgili karakterin ölümü için Joker’in intikamını aldı.

Zack Snyder Robin’in nasıl öldüğünü anlattı. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR