Zack Snyder’s Justice League Atom’a Yer Verecek

zack snyder's justice league atom

Gelen yeni bilgilere göre Zack Snyder’s Justice League Atom’a yer verecek, ayrıca 4 saat sürmesi planlanan film için bir fragman hazırlanmaya başlanmış.

Zack Snyder’s Justice League hakkında size bahsettiğimiz detaylarla beraber yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Anlaşılan o ki Zack Snyder’s Justice League Atom ve STAR Labs’ı daha detaylı görmemize olanak verecek. Bilmeyenler için STAR Labs, DC çizgi romanlarında Flash ve Atom gibi karakterlerin çıkışını güdümleyen tekno laboratuvarı olarak biliniyor.

zack snyder
Zack Snyder

Zack Snyder’s Justice League Atom’u Nasıl İşleyecek

Atom, DCEU’da işlenmesi planlanan karakterlerden birisiydi, ancak ne yazık ki beklenen olmadı ve evren iyiye gitmedi. Deborah Snyder, (Zack Snyder’in karısı) yeni filmde Justice League’deki karakterlere daha çok yoğunlaşmak istediklerini söylemişti. Yani, Zack Snyder’s Justice League Atom’a yoğunlaşmasının yanı sıra başka karakterlere de yoğunlaşacak. Atom’un gerçek kimliği olan Ryan Choi’nin gözüktüğü bir görsel de halihazırda basınla paylaşıldı.

zack snyder's justice league atom
Ryan Choi

Konu hakkında, “Acaba film ile ilgili bir fragman görebilir miyiz?” sorusuna ise yönetmen Zack Snyder “Üzerinde çalışılıyor.” şeklinde cevap verdi.

Yeni Justice League’yi heyecanla bekliyoruz. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ı takipte kalın.