Zack Snyder’s Justice League DCEU’yu Etkilemeyecek

zack snyder's justice league dceu

Zack Snyder’s Justice League DCEU’yu kesinlikle etkilemeyecek. DC Extended Universe, halihazırda planlanmış gidişatıyla yoluna devam edecek.

DCEU’nun şu anlık ilk hedefi Zack Snyder’in tamamlanmamış post-prodüksiyon sürecini bitirmek. Post-prodüksiyon için Zack Snyder ve ekibine 20-30 milyon dolar kadar bütçe veren Warner Bros, bu konuda oldukça ümitli. Özellikle dijital platformları HBO Max’ın hit alması adına, Warner Bros elindeki bütün kozları oynamak istiyor.

zack snyder's justice league dceu

Zack Snyder’s Justice League DCEU’yu Nasıl Etkileyecek?

The Wrap röportajında muhabir Umberto Gonzalez’in söylediklerine göre, Justice League Snyder Cut kesinlikle DCEU’nun gidişatını etkilemeyecekmiş.

Bu film basitçe bir kez yapılacak ve bitirilecek. Snyder-Verse, ben böyle sesleniyorum, Snyder Cut ile son bulacak. Kesinlikle Ben Affleck yeniden Batman’ı oynamayacak, ya da önceki Snyder-Verse’de gördüğümüz herhangi bir şey yeniden yaşanmayacak.

Umberto Gonzalez

Zack Snyder’in DC evrenini kafasında 4 filmden oluşturduğunu biliyorduk, bunlar Man of Steel, Batman v Superman, Justice League Part 1 ve Justice League Part 2. Anlaşılan o ki Snyder’in planladığı gidişat devam etmeyecek ve Snyder-Verse yeni Justice League ile son bulacak. Her şeye rağmen, içimizde bir umut da yok değil, kim bilir belki Snyder Cut çok beğenilir ve DC’nin köklerine dönüşünü görebiliriz…

batman superman wonder woman