Zack Snyder’s Justice League Hakkında Yeni Detaylar

zack snyder's justice league

Yeni Justice League filmi için detaylar gelmeye devam ediyor, Justice League Snyder Cut’un resmi olarak ismi Zack Snyder’s Justice League olarak belirlendi.

DC fanlarının özverili çalışmalarından sonra Justice League Snyder Cut’un resmi olarak geleceğini sizlere aktarmıştık. Filmin oluşturduğu beklenti öyle büyük noktalara geldi ki, senaryo hakkındaki söylentilerin ardı arkası kesilmiyor.

zack snyder's justice league

Zack Snyder’s Justice League DCEU Karakterlerine Daha Çok Odaklanacak

İddialara göre Zack Snyder’s Justice League ile beraber günümüz DCEU karakter hikayeleri sonlanacakmış. Zack Snyder’in karısı ve filmin ortak yapımcısı olan Deborah Snyder konu hakkında şunları söyledi:
“Bu işin en güzel yanı filmdeki karakterlere daha fazla yoğunlaşma imkanımızın olması, çünkü kısa versiyonda buna imkanımız yoktu. Film hakkındaki misyonumuz her zaman kahramanlarımızın insanların beklentilerini karşılayacak bir ana fikri olmasıydı.”

Ayrıca Snyderlerin filmin oyuncu ekibine, sahneleri tamamlamak adına, tekrar çekim için ulaştıklarını da hatırlatalım; ancak bunun gerçekleşmesi bize göre çok düşük bir ihtimal. Bakalım HBO Max’ta yayınlanacak olan yeni Justice League, öncesine nazaran, ne tür farklılıklar sunacak.

Daha fazla haber için Otağ‘ın İnstagram ve Twitter adreslerini takipte kalın!