Zack Snyder’s Justice League Ne Zaman Geliyor?

Zack Snyder’ın DCEU filmi olan Justice League‘in gerçek versiyonudur. Zack Snyder’ın yaşadığı trajik olay sonrasında Zack Snyder’s Justice League, Joss Whedon tarafından büyük bir değişikliğe uğradı. Hayranlar ise Snyder’ın versiyonunu görmek istedikleri için #ReleaseTheSnyderCut isminde bir hareket başlattı. 2 yılın ardından ise bekleyiş sonlandı, Zack Snyder’s Justice League, HBO Max’te yayımlanacak. Zack Snyder’ın Justice League yavaş yavaş daha fazla sır veriyor. Marslı insan Avcısı Yedi’ye katılıyor olabilir.

Justice League Snyder Cut Oyuncuları

Yakın zamanda Henry Cavill (Süpermen), Ben Affleck (Batman) ve Ray Fisher (Cyborg) dahil olmak üzere birçok aktörün Snyder Cut için ek sahneler çekmek üzere geri döndüğünü öğrendik. Amber Heard da Mera olarak geri döndü. Ama artık diğer dizilerden yeni oyuncuların ve karakterlerin kadroya eklendiğini biliyoruz.

Şimdiye kadar fragmanlarda ve diğer materyallerde yer alan diğer oyuncular arasında Jeremy Irons (Alfred), Amy Adams (Lois Lane), Diane Lane (Martha Kent) ve Ciaran Hinds (Steppenwolf) yer alıyor. Ayrıca JK Simmons’ın Komiseri Gordon’un da dahil edilmesi bekleniyor, Robin Wright’tan Antiope de son fragmanda yer aldı.

Geçtiğimiz yıl Snyders, film hakkında birkaç kez kısaca konuştu. Zack, WB’nin sanal DC Fandome etkinliğinde bir fragmanla birlikte film hakkında daha fazla bilgi verdi. Kasım ayında, YouTuber Grace Randolph ile HBO Max kesimi hakkında biraz daha konuştu.

Filmde Farklı Bir Kötü Adam Darkseid Gösterilecek

Zack Snyder's Justice League
Darkseid

Darkseid, DC Evrenindeki en büyük kötü adamlardan biri olduğu biliniyor, ancak 2017 filminde hiç yer almadı. Bu karakter, Snyder’ın filmdeki ilk teaser’ında görüldü. Tiyatro sürümünün kötü adamı olan Steppenwolf, orijinal tasarımına daha yakın bir bakışla yeni filmde olmaya devam edecek. Zack Snyder, onu korkutucu ve havalı olarak tanımlayan eski tasarımıyla göreceğimizi ima etti. Snyder,

“Sadece Darkseid’in onu kabul etmesini ve geri almasını istiyor ”

INSIDER

Film Dört Saat Uzunluğunda Olacak

Yeni sürüm, orijinal tiyatro kesiminden iki kat daha uzun olacak. DC FanDome’dan Zack Snyder, “Her biri bir saat olmak üzere dört parça halinde olacak, bu nedenle dört saatlik ‘Adalet Ligi’ karşınıza çıkıyor,” dedi.

Uluslararası İzleyiciler Kitlesi Olacak

Zack Snyder, HBO Max’e erişimi olmayan kendi “Justice League” versiyonunu izlemek isteyen tüm uluslararası hayranlar için “Bir dağıtım planı üzerinde çalışıyoruz” dedi.

Zack Snyder’s Justice League Ne Zaman Yayınlanacak?

Zack Snyder's Justice League
Zack Snyder’s Justice League

Zack Snyder’s Justice League’in ne zaman geleceğini merak ediyorsanız 5 Eylül 2021 ilk gösterimini yapacağını söyleyebiliriz.

Zack Snyder’s Justice League Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!