Zamanının Efsane Dizisi Lost Yeniden Başlayabilir

Lost Yeniden

Lost dizisinin ortak yaratıcısı Damon Lindelof, Lost yeniden televizyonlara geri dönebileceğinin sinyallerini verdi. Dizinin yeniden başlatılmış bir versiyonunu görmek için hazır olduğunu, ancak bu sefer başka biri sorumlu olacaksa Lost yeniden başlamalı olduğunu belirtti. JJ Abrams, Damon Lindelof ve Jeffrey Lieber ile birlikte efsane dizi Lost’u yarattı. Daha sonra Carlton Cuse ile birlikte dizinin geri kalan altı sezonu için baş yazar olarak görev yapmıştı.

Şimdi ise, Lost’un yayınlanmasından tam on yıl sonra Lindelof, diziyi kişisel olarak yeniden başlatma arzusunun olmadığı görüşünde. Ancak başka bir takımın şovu yeni bir yaratıcı vizyonla hayata döndürebileceğini mümkün olduğunu ve umut ettiğini söylüyor.

Lost Yeniden Çekilecek Mi?

Lost Yeniden
Lost 1. Sezon

Damon Lindelof, “Bak, asla asla söylemek istemiyorum ama yine de, on yıl önce bu hikayeye devam etmek istediğimden daha yakın olduğumu söyleyebilirim…”

Damon Lindelof yeni bir röportajda olası bir Lost yeniden başlatma için şu açıklamarda bulundu, “Bu altı yıl boyunca, birinci sezondan başlayarak bir sona doğru çalışmamıza izin verecek güçlere yalvarıyordum. Sonunda onları koşunun ortasında bunu yapmaya ikna edebildik. Ama şu anda söylemek samimiyetsiz ve ikiyüzlülük olur. Çünkü bu çok sınırda bir çizgi, bir anda olmayabilir ve sizleri üzebilirim. Lost tekrar çekilmesini istememin en büyük sebebi gerçek bir son çizilmediği içindi, ve benim daha iyi fikirlerim var.” açıklamalarında bulundu.

Lost Yeniden
Lost Sawyer karakteri.

Lindelof açıkçası Lost’un yeniden çekilmesi için çok çaba gösteriyor. Lindelof, modern bir film yapımcısı. Yaratıcı ekibinden birisinin potansiyel yeni bir Lost dizisi için dizginlerini eline alması ve hikayenin yeni bir şekilde ele alınması kötü bir sonun başarılı olması için ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Ama Lindelof yine de eğer çekilecekse o yaratıcı ekibinde kendisinin olmaması gerektiğini düşünüyor. İnsanlar tabi ki hata yapar fakat kötü son Lindelof’u baya bir üzmüş gibi.

Bir Zamanların Efsane Dizisi Lost Yeniden Başlayabilir adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Dizi sayfamzın Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!