Zendaya John David Washington Karantinada Film Çekti

Zendaya John David Washington karantina süresi içerisinde Malcolm & Marie isimli yeni filminin çekimlerini tamamladı.

Ünlü kadın aktör yapımın haberini ilk kez Twitter hesabında Malcolm & Marie başlığıyla, siyah-beyaz bir fotoğraf paylaşarak duyurdu.

Yapım tamamen Koronavirüs pandemisi yüzünden başlatılan süre içerisinde çekildi ve tüm prodüksüyon işlemleri de bu sırada gerçekleşti. Bu açıdan da bu sıkıntılı günlerde çekilen ilk yapım oldu.

Zendaya John David Washington Karantinada Filmin Yaratılma Süreci

İki ünlü aktörün başrolde oynadığı HBO dizisi Euphoria’nın çekimleri pandemi nedeniyle 16 Mart tarihinde durdurulmuştu. Bu yüzden, ünlü aktör, dizinin yaratıcısı Sam Levinson’u karantina sırasında bir taslak yazıp yazamayacağını ve yönetebileceğini sormak için telefonla aradı. Böylelikle yapımcı altı gün içinde Malcolm & Marie‘nin taslağını hazırladı. Eserin tamamı 17 Haziran – 2 Temmuz tarihleri arasında Kaliforniya’nın Carmel kentinde çevreye duyarlı bir evin içerisinde çekildi.

Zendaya John David Washington Karantina film

Film Ne Zaman Yayınlanacak?

İlgili yapımın, Netflix çalışması olan Marriage Story ile benzer bir temaya sahip olacağı ve dünyada devam eden bazı sosyal sorunları anlatacağı söyleniyor. Prodüksiyon kendi kendini finanse ettiği için, şuanda bir çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Zendaya John David Washington Karantina film

Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR