Zendaya ve John David Washington’dan Yeni Film!

Zendaya ve John David Washington karantina döneminde gizlice yeni film çektiler. Zendaya’nın geçtiğimiz gün Instagram’da duyurduğu, yapımı birkaç gün önce tamamlanan Malcolm & Marie adlı bu filme hep birlikte göz atalım.

Zendaya ve John David Washington Yeni Filmi Detayları:

Film endüstrisi Mart ayından beri neredeyse yerinde sayıyor. 4 aydan sonra bazı filmlerin çekimlerine devam ediliyor ve yeni filmler çekilmeye başlandı. Zendaya ve Tenet’in John David Washington’ı da bu dönemde gizlice bir film çekmeyi başarabilmişler.

Zendaya ve John David Washington Yeni Film

Malcolm & Marie Ne Zaman Çıkacak?

Malcolm & Marie adlı film, Zendaya’nın başrolünde yer aldığı Euphoria’nın yönetmeni Sam Levinson tarafından yönetildi. Çekimler 17 Haziran’da başlayıp 2 Temmuz’da bitti. Filmin konusu hakkında detaylar henüz paylaşılmamış olsa da ‘Netflix”in Marriage Story’sini andıran ve şu anda dünyamızın deneyimlediği sosyal temalara ses getiren’ bir film olduğu söylendi.

Zendaya ve John David Washington Yeni Film

Malcolm & Marie’nin karantina döneminde çekilmeye başlayan ve tamamlanan ilk film olduğuna inanılıyor. Yapımı birkaç gün önce tamamlanan filmin nerede ve ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi yok. Ancak proje çok hızlı ilerlediği için yayın tarihinin de çok uzak olmayacağını düşünüyoruz. Zendaya ve Levinson filmi 16 Mart’ta geliştirmeye başladılar ve iki haftadan kısa bir sürede senaryoyu tamamladılar. Ayrıca birkaç yapımcı ile birlikte filmi kendileri finanse ettiler.

Zendaya ve John David Washington’dan Yeni Film! Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR